Zastoupení v 90 zemích světa, 1.300 poboček, 12.000 zaměstnanců ... to je BCD Travel.

Lokalita

Knihovna informací

Jazykový kurz si můžete objednat zcela online. Ihned po odeslání online přihlášky Vás budeme kontaktovat. Objednávku můžete provést samozřejmě také při osobní návštěvě kanceláře.

Pokud preferujete osobní konzultaci, navštivte naší nejbližší kancelář.

Nemáte čas nebo možnost navštívit nás osobně? Nevadí, svůj jazykový pobyt si můžete objednat online stejně snadno jako např. zájezd nebo letenku. S výběrem Vám rádi poradíme na naší informační lince.

Velká Británie - Londýn

1.

EC - London Euston

EC London je součástí řetězce jazykových škol English Language Centres a je také akreditována organizací British Council. Tato škola byla otevřena v roce 2012 a patří mezi nejnovější v Londýně. EC London nabízí řadu kurzů pro dospělé. Během kurzů se studenti mohou zúčastnit výletu do London Zoo nebo navštívit známé The British Museum.

2.

Hampstead School of English (ELC London)

Hampstead School of English je součástí řetězce jazykových škol ELC Experience English. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé a kurzy pro děti a mládež. Hampstead School of English je plně akreditována organizací British Council. Škola pro své studenty připravuje pestrý program aktivit pro volný čas. Studenti si tedy mohou vybrat např. celodenní výlet do města Oxford a Cambridge nebo využít exkurze do muzeí s průvodcem.

3.

Kaplan International College - London, Covent Garden

Kaplan International College vznikla spojením dvou významných organizací Kaplan English Programmes a Aspect International Language Schools, které mají dlouholeté zkušenosti v oblasti mezinárodního vzdělávání. Tato škola nabízí řadu kurzů pro dospělé. Škola má velice pestrý program aktivit pro volný čas mezi které patří výlet do muzea The British Museum nebo do umělecké galerie National Portrait Gallery.

4.

Kaplan International College - London, Leicester Square

Kaplan International College je akreditována British Council a je také členem organizace English UK. Tato škola nabízí řadu kurzů pro dospělé. Během kurzů pořádá mnoho odpoledních aktivit mezi které patří míčové hry nebo projížďka lodí na řece Temži. Studenti se také mohou zúčastnit výletu do nedalekého města Bath nebo navštívit známé muzeum The British Museum.

5.

LAL - London

LAL London je součástí řetězce jazykových škol LAL Language Centres a patří mezi nejnovější školy ve Velké Británii. Tato škola nabízí řadu kurzů pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Během kurzů se studenti mohou zúčastnit exkurzí do divadel a muzeí mezi které patří např. British Museum nebo Natural History Museum.

6.

LSI - London Central

LSI má rozsáhlou síť jazykových škol po celém světě a je akreditována organizací British Council. Tato škola nabízí řadu kurzů pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Během kurzů se studenti mohou zúčastnit prohlídky města s doprovodem učitelů, exkurzí do muzeí a divadel a jednodenních výletů do města Cambridge, Oxford a Brighton.

7.

LSI - London Hampstead

LSI London, Hampstead ročně přivítá studenty z více než 47 různých zemí. Tato škola nabízí řadu kurzů pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Během kurzů mohou studenti využít výletů do města Oxford nebo Cambridge. Škola také pořádá odpolední a víkendové aktivity mezi které patří prohlídka města nebo míčové hry jako je např. tenis, fotbal a volleyball.

8.

Malvern House

Malvern House byl založen roku 2000 a od roku 2003 je akreditován organizací British Council. Každý rok škola přivítá více než 3000 studentů z celého světa. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé. Nástupní termíny probíhají každé pondělí během celého roku. Kromě kurzů angličtiny škola také pro své studenty připravuje pestrý program aktivit pro volný čas. Studenti se tedy mohou zúčastnit např. výletu do města Brighton a Oxford.

9.

Milner School of English

Milner School of English byla založena roku 1991 a je členem asociace English UK. Tato škola nabízí standardní kurzy angličtiny pro dospělé. Nástupní termíny probíhají po celý rok. Studenti mají volný vstup do sportovního areálu Wimbledon Leisure Centre a také do knihovny Wimbledon Public Library. V tomto areálu také mohou využívat bazén a fitness centrum. Škola pravidelně připravuje pestrý program aktivit pro volný čas. Mezi tyto aktivity patří např. tenis, golf, plavání nebo jízda na koni.

10.

Sprachcaffe Languages Plus - London

Tato škola pořádá kurzy pro dospělé a také kurzy pro děti a mládež s nástupními termíny v průběhu celého roku. Během kurzů škola nabízí spousty různých aktivit. Můžete se účastnit exkurzí do muzeí nebo využít jiných poznávacích zájezdů za minimální příplatky. U kurzů pro děti a mládež jsou exkurze již obsaženy v rámci balíčku a to dle délky pobytu.

11.

St Giles - London Central

St. Giles, London Central je součástí řetězce jazykových škol St. Giles International. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé s nástupními termíny každé pondělí po celý rok. Jazyková škola St. Giles v Londýně pro své studenty připravuje řadu aktivit pro volný čas. Některé aktivity jsou zdarma a některé za poplatek. Mezi tyto aktivity patří např. fotbal v Regents Parku, exkurze do muzea Science Museum nebo víkendové výlety do města Cambridge a Bath.

12.

St Giles - London Highgate

St. Giles, London Highgate je součástí řetězce jazykových škol St. Giles International. St. Giles v Londýně byla založena roku 1975 a je akreditována organizací British Council. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé. Nástupní termíny probíhají každé pondělí během celého roku. Během kurzů se mohou studenti zúčastnit mimoškolních aktivit, které škola připravuje pro každý měsíc. Mezi tyto aktivity patří např. bowling, tennis nebo celodenní výlety do města Brighton a Cambridge.


Velká Británie - Brighton

1.

EC - Brighton

EC Brighton byla založena v roce 1982 a patří mezi nejoblíbenější školy řetězce EC Language Centres. Tato škola nabízí řadu kurzů pro dospělé. Během kurzů mohou studenti využít výletu do města Bath a Salisbury. EC Brighton má velice pestrý program aktivit pro volný čas jak v průběhu týdne tak o víkendech. Mezi tyto patří např. yoga nebo lekce tance.

2.

Interactive English Language School

Interactive English Language School je malá škola, která se nachází přímo v centru části města Hove a Brightonu na hlavní obchodní třídě. Škola nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Počet studentů ve třídách se pohybuje mezi 9 – 12 studenty a potkáte zde studenty a cestovatelé z celého světa. Škola má akreditaci Britské Rady (British Council) a je členem organizace English UK.

3.

LSI - Brighton

LSI Brighton byla založena již v roce 1965 a má více než 40ti letou tradici v oblasti vzdělávání. Tato škola nabízí řadu kurzů pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. LSI Brighton pořádá odpolední aktivity mezi které patří plážový volleyball, bowling a karaoke. Studenti se také mohou zúčastnit exkurzí do muzeí a divadel, nebo využít jednodenních výletů do města Cambridge a Oxford.

4.

Olivet English Language School

Olivet English Language School je menší škola, která je ale plně akreditována a kontrolována British Councilem ve všech oblastech pro splnění vysokých standardů. Škola má více než 30 let tradici a navštěvují jí studenti z celého světa. Ve škole studují jen dospělí studenti. Učitelé jsou plně kvalifikováni k výuce anglického jazyka pro zahraniční studenty.

5.

Regent - Brighton

Regent Brighton je součástí řetězce jazykových škol Regent English Language Training. Jazyková škola Regent byla založena již roku 1964 a má více než 40 let zkušeností v oblasti vzdělávání. Tato škola nabízí intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé. Nástupní termíny probíhají každé pondělí po celý rok. Během kurzů se mohou studenti zúčastnit mimoškolních aktivit, které škola připravuje pro každý měsíc. Mezi tyto aktivity patří např. výlety do Londýna a Oxfordu, fotbal nebo plážový volejbal.

6.

Sprachcaffe Languages Plus - Brighton

Tato škola pořádá kurzy pro dospělé a také kurzy pro děti a mládež s nástupními termíny v průběhu celého roku. Během kurzů škola nabízí spousty různých aktivit. Můžete se účastnit exkurzí do muzeí nebo využít jiných poznávacích zájezdů za minimální příplatky. U kurzů pro děti a mládež jsou exkurze již obsaženy v rámci balíčku a to dle délky pobytu.

7.

St Giles - Brighton

St. Giles, Brighton je součástí řetězce jazykových škol St. Giles International. St. Giles byla založena již roku 1955 a nabízí více než 50 let zkušeností v oblasti vzdělávání. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé. Nástupní termíny probíhají každé pondělí po celý rok. Během kurzů se mohou studenti zúčastnit mimoškolních aktivit, které škola připravuje pro každý měsíc. Mezi tyto aktivity patří např. kurzy jógy, sportovní aktivity nebo exkurze do muzeí a divadel s doprovodem učitelů.


Velká Británie - Bournemouth

1.

Kaplan International College - Bournemouth

Kaplan International College, Bournemouth je největší a nejmodernější školou řetězce Kaplan International Colleges ve Velké Británii. Tato škola pořádá kurzy pro dospělé a kurzy pro mládež. Během kurzů se studenti mohou zúčastnit odpoledních aktivit mezi které patří bowling nebo volleyball na blízké pláži Bournemouth Beach.

2.

Scanbrit School of English

The Scanbrit School of English byla založena roku 1956 a je akreditována organizací British Council. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé a kurzy pro děti a mládež. Kurzy pro děti a mládež probíhají pouze v letních měsících. Škola pro své studenty připravuje řadu mimoškolních aktivit pro každý týden. Některé aktivity jsou zdarma a některé za mírný poplatek. Mezi tyto aktivity patří např. exkurze do Londýna s průvodcem nebo plážový volleyball a barbecue na školní zahradě.

3.

Westbourne Academy

Westbourne Academy nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé. Dále pořádá kurzy angličtiny kombinované se zálibami jako je golf. Nástupní termíny do kurzu probíhají celý rok. Škola a vedení školy vynakládá veškeré úsilí, které zaručí příjemné zážitky, ale i celkovou úspěšnost během studia na této škole. Ředitel školy má více než 30 let zkušeností jako pedagog na školách po celé Anglii, ale i v zahraničí.


Velká Británie - Cambridge

1.

Kaplan International College - Cambridge

Kaplan International College je akreditován organizací British Council a je jednou z nejoblíbenějších škol ve Velké Británii. Tato škola nabízí řadu kurzů pro dospělé. Během kurzů pořádá spousty odpoledních aktivit mezi které patří míčové hry, tanec a bowling. Studenti se také mohou zúčastnit exkurze na hrad Windsor Castle nebo využít výletu do Londýna. Pro studenty je také k dispozici zdarma půjčovna kol.

2.

LSI - Cambridge

LSI Cambridge je součástí řetězce jazykových škol Language Studies International. LSI Cambridge je akreditována organizací British Council a je také členem organizace English UK. Tato škola nabízí řadu kurzů pro dospělé. Během kurzů se studenti mohou zúčastnit odpoledních aktivit mezi které patří např. návštěva festivalu Cambridge Shakespeare Festival nebo projížďka lodí na řece Cam. Škola také pořádá jednodenní výlety do okolních měst jako je Oxford a Brighton.

3.

Regent - Cambridge

Regent Cambridge je součástí řetězce jazykových škol Regent English Language Training. Regent je akreditován organizací British Council a je také členem asociace English UK. Tato škola nabízí intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé. Nástupní termíny probíhají každé pondělí. Kromě kurzů angličtiny škola také pro své studenty připravuje aktivity pro volný čas. Mezi tyto aktivity patří např. celodenní výlet do Oxfordu, exkurze do muzeí a divadel nebo sportovní aktivity.


Velká Británie - Eastbourne

1.

Eastbourne School of English

Eastbourne School of English nabízí standardní kurzy angličtiny, ale také kurzy Cambridge zakončené zkouškou. Dále pořádá kurzy angličtiny kombinované se zálibami jako je golf. Nástupní termíny do kurzů probíhají celý rok a kurzy jsou určené především pro dospělé.

2.

St Giles - Eastbourne

St. Giles, Eastbourne je součástí řetězce jazykových škol St. Giles International. St. Giles byla založena roku 1955 a nabízí více než 50 let zkušeností v oblasti vzdělávání. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé a kurzy pro děti a mládež. Nástupní termíny probíhají každé pondělí během celého roku. Kromě kurzů angličtiny škola také připravuje řadu mimoškolních aktivit. Studenti se tedy mohou zúčastnit např. výletu do Londýna a Oxfordu nebo využít lekce tance.


Velká Británie - Manchester

1.

Excel College

Excel College nabízí standardní denní a standardní odpolední kurzy angličtiny pro dospělé. Nástupní termíny do kurzu probíhají celý rok. Jazyková škola je akreditována u British Council a také u English UK. Škola se snaží nabídnout co nejkvalitnější vzdělání za výhodné ceny. Učitelé jsou rodilí Britové, kteří mají dlouholetou zkušenost s výukou angličtiny jak ve Velké Británii tak i v zámoří.

2.

Kaplan International College - Manchester

Kaplan International College je akreditována organizací British Council a patří mezi nejoblíbenější školy ve Velké Británii. Škola pro své studenty pořádá exkurze do muzeí a divadel mezi které patří např. návštěva muzea Manchester Art Gallery fotbalového klubu Manchester United. Během kurzů se mohou studenti účastnit také výletu do města Liverpool a London.


Velká Británie - Glasgow

1.

Live Language School

Live Language byla založena roku 2002 a od roku 2006 je akreditována organizací British Council. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Kromě kurzů angličtiny škola také připravuje řadu mimoškolních aktivit, které jsou umístěny na nástěnce vedle školní recepce. Studenti si tedy mohou vybrat např. bowling, tennis nebo řadu exkurzí do muzeí a divadel.


Velká Británie - Cheltenham

1.

Inlingua Cheltenham

Inlingua je součástí celosvětového řetězce jazykových škol Inlingua International. Inlingua Cheltenham byla založena roku 1990 a je akreditována organizací British Council a je také členem organizace English UK. Tato škola nabízí standardní kurzy angličtiny pro dospělé. Nástupní termíny probíhají po celý rok. Kromě kurzů angličtiny škola také připravuje řadu kulturních a společenských aktivit pro každý měsíc. Mezi tyto aktivity patří např. celodenní výlet do Londýna nebo Oxfordu.


Velká Británie - Bath

1.

Kaplan International College - Bath

Kaplan International College, Bath nabízí kurzy pro dospělé a kurzy pro děti a mládež. Během kurzů mohou studenti využít celodenních výletů do měst Cardiff, Oxford, London a Costwolds. Škola má bohatý program odpoledních aktivit mezi které patří volleyball, tanec nebo karaoke. Bath je jedním z nejstarších a turisticky nejvíce navštěvovaných měst ve Velké Británii.


Velká Británie - Salisbury

1.

Kaplan International College - Salisbury

Kaplan International College, Salisbury je součástí řetězce jazykových škol Kaplan a patří mezi nejnovější a největší školy Kaplanu ve Velké Británii. Tato škola nabízí kurzy pro dospělé a kurzy pro děti a mládež. Během kurzů pořádá odpolední a víkendové aktivity mezi které patří bowling, voleyball a míčové hry. Studenti také mohou využít výletu do Londýna nebo navštívit blízkou katedrálu Salisbury Cathedral.


Velká Británie - Edinburgh

1.

Regent - Edinburgh

Regent Edinburgh je součástí řetězce jazykových škol Regent English Language Training. Regent je akreditován organizací British Council a je také členem asociace English UK. Tato škola nabízí intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Škola pro své studenty připravuje řadu aktivit pro volný čas. Některé aktivity jsou zdarma a některé za poplatek. Studenti si mohou vybrat např. bowling, tenis, nebo exkurze do muzeí a divadel.


Velká Británie - Paignton

1.

LAL - Torbay

LAL Torbay je akreditována organizací British Council a je také členem asociace English UK. LAL Torbay je součástí řetězce jazykových škol LAL Language Centres, které mají více než 30 let zkušeností s jazykovými pobyty pro dospělé a mládež. Během kurzů mohou studenti využít exkurze do města Oxford nebo navštívit blízkou Paignton Zoo.


Velká Británie - Torquay

1.

Kaplan International College - Torquay

Kaplan International College, Torquay je jednou z nejoblíbenějších škol řetězce Kaplan ve Velké Británii. Tato škola nabízí řadu kurzů pro dospělé a kurzy pro mládež. Studenti se mohou zúčastnit odpoledních aktivit mezi které patří bowling nebo míčové hry na pláži. Pro studenty je k dispozici sportovní náčiní pro tenis, volleyball a windsurfing. Během kurzů také pořádá exkurze do historických měst jako je Cockington.


Velká Británie - Bristol

1.

EC - Bristol

EC Bristol je akreditována organizací British Council a je také členem organizace English UK. Tato škola nabízí řadu kurzů pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Během kurzů mohou studenti využít exkurze do muzea Bristol Museum, nebo navštívit nedalekou Bristol Zoo. EC Bristol nabízí kvalitní ubytování v hostitelských rodinách, či ve školní residenci, která je vzdálená pouhých 10 minut chůze od školy.


Velká Británie - Liverpool

1.

The Liverpool School of English

The Liverpool School of English je velmi kvalitní jazyková škola v centru města Liverpool. Jazyková škola nabízí standardní kurzy angličtiny pro dospělé s nástupními termíny v průběhu celého roku. Škola je nejstarší akreditovaná škola organizací British Council v Liverpoolu. Škola se pyšní bohatým národnostním mixem studentů. Tuto školu navštíví ročně studenti z více než 35ti zemí světa. Ubytováni můžete být v hostitelské rodině nebo ve školních rezidencích. Rezidence Arrad House je vzdálena 500 metů od školy. Deen House je hned vedle školy a Arena House je vzdálená necelý kilometr.


Velká Británie - Exmouth

1.

Sprachcaffe Languages Plus - Exmouth / Devon

Jazyková škola pořádá kurzy pro dospělé a také kurzy pro děti a mládež převážně jen v letních měsících. Během kurzů škola nabízí spousty různých aktivit. Můžete se účastnit exkurzí do muzeí nebo využít jiných poznávacích zájezdů do měst Exeter nebo Bath. U kurzů pro děti a mládež jsou exkurze již obsaženy v rámci balíčku a to dle délky pobytu.


Velká Británie - Scarborough

1.

Anglolang Academy of English

Jazyková škola nabízí standardní kurzy angličtiny a kurzy angličtiny kombinované se zálibami jako je golf. Nástupní termíny probíhají celý rok a kurzy jsou především pro dospělé studenty. Anglolang Academy of English jazyková škola se nachází ve městě Scarborough na pobřeží v oblasti zvané North Yorkshire. Je to ideální místo pro studium a nabízí pohodlný přístup do všech hlavních měst Anglie a Skotska.


Velká Británie - Oxford

1.

Kaplan International College - Oxford

Kaplan International College je akreditována organizací British Council a je také členem organizace English UK. Tato škola nabízí standardní kurzy pro dospělé. Během kurzů také pořádá odpolední aktivity mezi které patří bowling, tanec nebo míčové hry. Studenti se také mohou zúčastnit výletu do Londýna a Cambridge.


BCD Travel Czech Republic, s.r.o., Vinohradská 10, 120 00 Praha 2, IČ: 25122401 DIČ: CZ25122401