Zastoupení v 90 zemích světa, 1.300 poboček, 12.000 zaměstnanců ... to je BCD Travel.

Lokalita

Knihovna informací

Jazykový kurz si můžete objednat zcela online. Ihned po odeslání online přihlášky Vás budeme kontaktovat. Objednávku můžete provést samozřejmě také při osobní návštěvě kanceláře.

Pokud preferujete osobní konzultaci, navštivte naší nejbližší kancelář.

Nemáte čas nebo možnost navštívit nás osobně? Nevadí, svůj jazykový pobyt si můžete objednat online stejně snadno jako např. zájezd nebo letenku. S výběrem Vám rádi poradíme na naší informační lince.

USA - New York

1.

Kaplan International College - Empire State

Kaplan International College, Empire State je jednou ze tří škol řetězce Kaplan v New Yorku. Nabízí standardní a intenzivní kurzy pro dospělé s nástupními termíny každé pondělí. Kaplan v New Yorku pořádá exkurze do muzeí a divadel. Studenti se také mohou zúčastnit víkendového výletu k vodopádům Niagara Falls.

2.

Kaplan International College - Midtown

Kaplan International College, Midtown je jednou ze tří jazykových škol řetězce Kaplan v New Yorku. Všechny školy jsou od sebe vzdálené jen pár minut chůze. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy pro dospělé s nástupními termíny každé pondělí po celý rok. Během kurzů se mohou studenti zúčastnit např. víkendového výletu do města Boston. Kaplan je akreditován asociací ACCET.

3.

Kaplan International College - SoHo

Kaplan International College, SoHo je součástí celosvětového řetězce jazykových škol Kaplan International Colleges. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Během kurzů se studenti mohou zúčastnit výletů do blízkých měst Philadelphia a Boston.

4.

Sprachcaffe Languages Plus - New York

Tato škola pořádá kurzy pro dospělé a také kurzy pro děti a mládež s nástupními termíny v průběhu celého roku. Škola je akreditována asociací ACCET. Během kurzů škola nabízí spousty různých aktivit. Můžete se účastnit exkurzí do muzeí, ale i jiných poznávacích cest a návštěv klasických světově známých budov a míst jako je Empire State Building, Central Park, náměstí Times Square, atd. U kurzů pro děti a mládež jsou exkurze již obsaženy v rámci balíčku a to dle délky pobytu.

5.

Zoni Language Centers

Zoni New York (Manhattan) je součástí řetězce jazykových škol Zoni Language Centers s pobočkami v USA a Kanadě. První jazyková škola Zoni byla založena v roce 1991 právě v New Yorku. Škola využívá vlastní unikátní výukové materiály „Zoni English System Books“.


USA - Miami

1.

Kaplan International College - Miami

Kaplan v Miami je součástí celosvětového řetězce jazykových škol Kaplan a je akreditován asociací ACCET. Tato škola nabízí řadu kurzů pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Kaplan v Miami pro své studenty připravuje každý měsíc pestrý program aktivit pro volný čas. Studenti se tak mohou zúčastnit výletů do Miami Zoo, Disneylandu nebo prožít víkend na relativně blízkých Bahamských ostrovech.

2.

Sprachcaffe Languages Plus - Miami

Sprachcaffe Miami nabízí standardní kurzy angličtiny pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Tato škola pořádá mimoškolní aktivity mezi které patří návštěva muzeí a divadel. Studenti se také mohou zúčastnit výletu do historických lázní Venetian Pool. Sprachcaffe v Miami je součástí celosvětového řetězce jazykových škol Sprachcaffe Sprachreisen. Vedle ubytování v hostitelských rodinách také nabízí ubytování ve školní residenci, která je přímo součástí kampusu.

3.

Zoni Language Centers

Zoni Miami Beach je součástí řetězce jazykových škol Zoni Language Centers s pobočkami v USA a Kanadě. První jazyková školy Zoni byla založena v roce 1991 v New Yorku. Škola využívá vlastní unikátní výukové materiály „Zoni English System Books“. Zoni v Miami Beach je ideální volba pro milovníky slunce a vody. Studovat totiž budete jen 5 minut chůze od pláže!


USA - Boston

1.

Kaplan International College - Boston

Kaplan International College, Boston je jedním ze tří center řetězce Kaplan v Bostnu. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy pro dospělé. Nástupní termíny jsou každé pondělí po celý rok. Během kurzů mohou studenti využít exkurze do muzea umění a věd Museum of Science. Mezi další mimoškolní aktivity patří výlety do měst New York a Washington.

2.

Kaplan International College - Harvard Square

Kaplan International College, Hard Square je akreditována asociací ACCET. Tato škola nabízí řadu kurzů pro dospělé s nástupními termíny každé pondělí po celý rok. Kaplan pro své studenty připravuje spoustu aktivit pro každý měsíc. Studenti se tedy mohou zúčastnit exkurze do blízké Harvard University nebo výletu do městečka Cape Cod.

3.

Sprachcaffe Languages Plus - Boston

Tato škola nabízí standardní kurzy angličtiny pro dospělé a standardní kurzy angličtiny pro mládež. Sprachcaffe Boston pořádá mimoškolní aktivity mezi které patří piknik, prohlídka města a sportovní aktivity zejména jízda na kole a míčové hry. Boston je jedním z nejstarších a kulturně nejvýznamějších měst Spojených států, středisko vysokoškolského vzdělání a kulturního života.


USA - Chicago

1.

Kaplan International College - Chicago

Kaplan International College, Chicago je akreditována asociací ACCET a je také členem organizace TESOL a NAFSA. Tato škola nabízí kurzy pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Během kurzů mohou studenti využít exkurze do muzeí a divadel mezi které patří např. muzeum výtvarného umění Art Institute Museum. Kaplan v Chicagu také organizuje prohlídky města s průvodcem.

2.

Kaplan International College - Illinois Institute of Technology

Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy s nástupními termíny každé pondělí po celý rok. Kaplan je akreditován asociací ACCET. Kaplan v Chicagu pro své studenty pořádá řadu mimoškolních aktivit. Mezi tyto aktivity patří např. volleyball a baseball. Během kurzů se studenti také mohou zúčastnit exkurzí do muzeí a divadel, které škola organizuje pro každý měsíc.


USA - Los Angeles

1.

Kaplan International College - Westwood

Kaplan International College, Westwood je součástí celosvětového řetězce jazykových škol Kaplan. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy pro dospělé. Během kurzů mohou studenti využít výletů do města Las Vegas, San Francisco a San Diego.

2.

Sprachcaffe Languages Plus - Los Angeles

Jazyková škola pořádá kurzy pro dospělé a také kurzy pro děti a mládež převážně jen v letních měsících.Škola je akreditována asociací ACCET. Během kurzů škola nabízí spousty různých aktivit jako je plážový volejbal nebo potápění. Můžete se účastnit exkurzí do muzeí nebo využít jiných poznávacích cest např. do Universal Studios. Navštívit můžete také pláže Hermosa, Redondo nebo Manhattan Beach. U kurzů pro děti a mládež jsou exkurze již obsaženy v rámci balíčku a to dle délky pobytu.


USA - Portland

1.

Kaplan International College - Portland

Kaplan International College, Portland je součástí řetězce jazykových škol Kaplan International Colleges. Tato škola nabízí řadu kurzů pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Kaplan je akreditován organizací British Council. Během kurzů se studenti mohou zúčastnit exkurze do muzeí a divadel. Tato škola také pořádá sportovní aktivity mezi které patří např. basketball a lyžování v lyžařském středisku Mount Hood.


USA - Seattle

1.

Kaplan International College - Seattle

Kaplan International College, Seattle je součástí celosvětového řetězce Kaplan International Colleges. Kaplan je akreditován asociací ACCET. Tato škola nabízí kurzy pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Během kurzů se studenti mohou zúčastnit výletu do podzemních chodeb Seattle Underground s doprovodem učitelů.


USA - Washington

1.

Kaplan International College - Washington

Kaplan International College, Washington je součástí celosvětového řetězce jazykových škol Kaplan. Tato škola pořádá standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé s nástupními termíny každé pondělí. Kaplan ve Washingtonu pro své studenty organizuje exkurze do muzeí a divadel každý měsíc. Během kurzů mohou také studenti využít výletu lodí na řece Potomac River.


USA - Philadelphia

1.

Kaplan International College - Philadelphia

Kaplan International College, Philadelphia je akreditována asociací ACCET. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Kaplan ve Philadelphii pro své studenty pořádá řadu mimoškolních aktivit. Mezi tyto aktivity patří návštěva muzeí a divadel jako je např. Museum of Natural Sciences. Studenti se také mohou zúčastnit víkendového výletu do města Washington a New York.


USA - Santa Barbara

1.

Kaplan International College - Santa Barbara

Kaplan International College, Santa Barbara je součástí celosvětového řetězce jazykových škol Kaplan. Škola vydává vlastní učebnice pro všechny úrovně výuky angličtiny. Nabízí standardní a intenzivní kurzy pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Kaplan, Santa Barbara organizuje víkendové výlety do Disneylandu, Las Vegas nebo San Francisca. Během kurzů se studenti mohou zúčastnit mimo jiné také výletu na lodi, který škola pořádá každý měsíc.


USA - San Diego

1.

Kaplan International College - San Diego

Kaplan International College, San Diego má více než 35leté zkušenosti v oblasti vzdělávání a je akreditována organizací ACCET. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy pro dospělé s nástupními termíny každé pondělí po celý rok. Kaplan v San Diegu organizuje pestrý program aktivit pro volný čas. Studenti mohou navštívit San Diego Zoo, nebo se zúčastnit výletu do San Francisca a Las Vegas.


USA - San Francisco

1.

Kaplan International College - San Francisco

Kaplan International College, San Francisco nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Kurzy angličtiny vedou kvalifikovaní a zkušení učitelé. Tato škola nabízí pestrý program aktivit pro volný čas, který připravuje pro každý měsíc. Kaplan je akreditován asociací ACCET.


USA - Berkeley

1.

Kaplan International College - Berkeley

Kaplan International College je akreditována organizací British Council a je také členem organizace English UK. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy pro dospělé s nástupními termíny každé pondělí po celý rok. Během kurzů mohou studenti využít výletu do města Los Angeles nebo navštívit Golden Gate Park. Kaplan v Berkeley pro své studenty také organizuje mimoškolní aktivity mezi které patří tenis a basketball.


USA - Florida

1.

LAL - Fort Lauderdale

LAL, Fort Lauderdale je součástí řetězce jazykových škol LAL Language Centres. Tato škola nabízí řadu kurzů pro dospělé a kurzy pro děti a mládež. Během kurzů se mohou studenti zúčastnit např. exkurze do vesmírného střediska Kennedy Space Center nebo využít lekce surfování a potápění. LAL je akreditována asociací CEA.


USA - Honolulu

1.

Global Village - Hawaii

Škola Global Village Hawaii je součástí známého řetězce jazykových škol. Studium nabízí také v Kanadě a Austrálii. Škola nabízí standardní kurzy angličtiny s nástupními termíny po celý rok. Dále nabízí kurzy pro mládež. Tato škola je členem asociace NAFSA. Program zajímavých aktivit škola organizuje pro každý měsíc. Aktuální nabídka je k dispozici ve škole na nástěnce, včetně cen. Škola organizuje návštěvy sousedních ostrovů, pozorování velryb, ale také vodní sporty jako např. surfing. Mezi studenty je oblíbený tradiční tanec hula-hula, který je nedílnou součástí havajské kultury.


BCD Travel Czech Republic, s.r.o., Vinohradská 10, 120 00 Praha 2, IČ: 25122401 DIČ: CZ25122401