Zastoupení v 90 zemích světa, 1.300 poboček, 12.000 zaměstnanců ... to je BCD Travel.

Lokalita

Knihovna informací

Jazykový kurz si můžete objednat zcela online. Ihned po odeslání online přihlášky Vás budeme kontaktovat. Objednávku můžete provést samozřejmě také při osobní návštěvě kanceláře.

Pokud preferujete osobní konzultaci, navštivte naší nejbližší kancelář.

Nemáte čas nebo možnost navštívit nás osobně? Nevadí, svůj jazykový pobyt si můžete objednat online stejně snadno jako např. zájezd nebo letenku. S výběrem Vám rádi poradíme na naší informační lince.

Rusko - Moskva

1.

Ruslanguage – Center for Russian Language Studies

Ruslanguage nabízí standardní kurzy ruštiny pro dospělé a letní kurzy ruštiny pro dospělé. Každý rok tato škola přivítá více než 500 studentů ze 40ti zemí světa. Studenti se mohou účastnit exkurzí do muzea The Puskhin Fine Arts Museum of Moscow nebo do státního divadla opery a baletu Bolshoi Theatre. Ruslanguage spolupracuje s univerzitami a vzdělávacími centry v zahraničí mezi které patří Columbia University nebo Univerzita v Tübingenu.


Rusko - Kaliningrad

1.

Privet Russian Language School

Privet, Russian Language School byla založena v roce 2003. Tato škola nabízí intenzivní kurzy ruštiny pro dospělé. Nástupní termíny probíhají během celého roku. Jazyková škola PRIVET zajišťuje individuální přístup ke všem studentům. Kromě kurzů ruštiny se mohou studenti také zúčastnit aktivit, které škola organizuje pro každý týden. Některé aktivity jsou již zahrnuty v ceně kurzu. Mezi některé aktivity patří např. exkurze do světoznámých muzeí nebo výlet do národního parku Kuršskaja Kosa.


Rusko - Petrohrad

1.

Derzhavin Institute

Derzhavin Institute byl založen roku 2003. Tato škola nabízí standardní kurzy ruštiny pro dospělé pro všechny jazykové úrovně. Nástupní termíny probíhají každé pondělí a to po celý rok. Učitelé mají odbornou kvalifikaci pro výuku ruského jazyka. Derzhavin Institute je akreditován švédskou organizací CSN a ruským ministerstvem školství. Učitelé pro své studenty také pravidelně připravují program aktivit pro každý týden. Studenti si tedy mohou vybrat např. lekce tance, celodenní prohlídku města Petrohrad a jeho okolí nebo filmové večery.


BCD Travel Czech Republic, s.r.o., Vinohradská 10, 120 00 Praha 2, IČ: 25122401 DIČ: CZ25122401