Zastoupení v 90 zemích světa, 1.300 poboček, 12.000 zaměstnanců ... to je BCD Travel.

Lokalita

Knihovna informací

Jazykový kurz si můžete objednat zcela online. Ihned po odeslání online přihlášky Vás budeme kontaktovat. Objednávku můžete provést samozřejmě také při osobní návštěvě kanceláře.

Pokud preferujete osobní konzultaci, navštivte naší nejbližší kancelář.

Nemáte čas nebo možnost navštívit nás osobně? Nevadí, svůj jazykový pobyt si můžete objednat online stejně snadno jako např. zájezd nebo letenku. S výběrem Vám rádi poradíme na naší informační lince.

Rakousko - Vídeň

1.

Alpha Sprachinstitut - Wien

Alpha Sprachinstitut ve Vídni byla založena roku 1997 a je akreditována organizací Goethe Institut. Škola nabízí intenzivní kurzy němčiny pro dospělé. Nástupní termíny jsou každé pondělí po celý rok. Každý rok tuto školu navštíví více než 3000 studentů z celého světa. Studenti se mohou zúčastnit mimoškolních aktivit mezi které patří např. výlet do muzeí a divadel nebo prohlídka města s průvodcem.

2.

Cultura Wien

Cultura Wien byla založena v roce 1987 a je součástí organizace jazykových škol Campus Austria. Tato škola nabízí intenzivní kurzy němčiny s nástupními termíny po celý rok. Během kurzů se mohou studenti zúčastnit aktivit, které škola připravuje pro každý měsíc. Mezi tyto aktivity patří např. plavání, volleyball nebo cyklistika.


Rakousko - Klagenfurt

1.

Sprachenzentrum Deutsch in Österreich

Sprachenzentrum Deutsch in Österreich je součástí univerzity v Klagenfurtu Alpen-Adria Universität. Tato škola nabízí standardní kurz němčíny pro dospělé. Výukové programy jsou připravovány ve spolupráci s univerzitní fakultou německého jazyka a germanistiky. Studenti proto mohou očekávat vysokou akademickou úroveň výuky. Na této škole ročně studuje více než 10 000 studentů z 61 různých zemí.


BCD Travel Czech Republic, s.r.o., Vinohradská 10, 120 00 Praha 2, IČ: 25122401 DIČ: CZ25122401