Zastoupení v 90 zemích světa, 1.300 poboček, 12.000 zaměstnanců ... to je BCD Travel.

Lokalita

Knihovna informací

Jazykový kurz si můžete objednat zcela online. Ihned po odeslání online přihlášky Vás budeme kontaktovat. Objednávku můžete provést samozřejmě také při osobní návštěvě kanceláře.

Pokud preferujete osobní konzultaci, navštivte naší nejbližší kancelář.

Nemáte čas nebo možnost navštívit nás osobně? Nevadí, svůj jazykový pobyt si můžete objednat online stejně snadno jako např. zájezd nebo letenku. S výběrem Vám rádi poradíme na naší informační lince.

Německo - Berlín

1.

DID Deutsch-Institut

Tato jazyková škola v Berlíně je součástí řetězce jazykových škol DID v různých německých městech. Společnost byla založena v roce 1970 a je členem asociace EAQUALS. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy němčiny s nástupními terminy v průběhu celého roku.

2.

GLS German Language School

Škola GLS Sprachenzentrum pořádá standardní a intenzivní kurzy němčiny pro dospělé. Nástupní termíny do kurzů probíhají každý týden. Tato škola také nabízí jazykové kurzy pro děti a mládež a to jen v letních měsících. Ročně zde studuje více než 1200 studentů z více než 40 různých zemí světa. Institut GLS je oficiálním testovacím centrem pro ZD Zertifikat Deutsch.


Německo - Frankfurt

1.

DID Deutsch-Institut

Tato jazyková škola ve Frankfurtu je součástí řetězce jazykových škol DID působících v řadě německých měst. Společnost byla založena v roce 1970 a je členem asociace EAQUALS. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy němčiny s nástupními terminy v průběhu celého roku.

2.

Sprachcaffe Languages Plus - Frankfurt

Jazyková škola pořádá kurzy pro dospělé během celého roku, ale také letní kurzy pro děti a mládež. Během kurzů škola nabízí spousty různých aktivit. Můžete se účastnit exkurzí do muzeí, ale i jiných poznávacích cest jako např. víkend v hlavním městě Berlín, nebo poznat město Heidelberg. U kurzů pro děti a mládež jsou exkurze již obsaženy v rámci balíčku a to dle délky pobytu.


Německo - Hamburg

1.

Colón German Language Center

Colón Language Center je jedna z největších jazykových škol v Hamburku, která nabízí standardní a intenzivní kurzy němčiny pro dospělé. Nástupní termíny do kurzů probíhají každé pondělí a to po celý rok. Společnost Colón Fremdsprachen Insitut GmbH & Co KG mimo výuky jazykových kurzů také vlastní knihkupectví, kde pro své studium můžete zakoupit nejen tištěné výukové materiály a učebnice, ale také audiokazety, videokazety a CD–ROMy. Škola pořádá mnoho aktivit v areálu samotné školy, ale také výlety a exkurze.

2.

DID Deutsch-Institut

Tato jazyková škola v Hamburku je součástí řetězce jazykových škol DID působících v řadě německých měst. Společnost byla založena v roce 1970 a je členem asociace EAQUALS. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy němčiny s nástupními terminy v průběhu celého roku.


Německo - Mnichov

1.

DID Deutsch-Institut

Tato jazyková škola v Mnichově je součástí řetězce jazykových škol DID působících v řadě německých měst. Společnost byla založena v roce 1970 a je členem asociace EAQUALS. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy němčiny s nástupními terminy v průběhu celého roku.


Německo - Drážďany

1.

Kästner Kolleg

Jazyková škola KÄSTNER KOLLEG byla založena v roce 1998 a dnes se řadí mezi nejmodernější a nejkvalitnější školu v Drážďanech. Je členem organizace Tandem International, která je garantem vysoké kvality výuky. Dále je akreditována Spolkovým ministerstvem (BAMF) a je oprávněna státem k výuce podporovaných integračních kurzů. Tato škola pořádá standardní a intenzivní kurzy němčiny s nástupními termíny po celý rok.


Německo - Düsseldorf

1.

Sprachcaffe Languages Plus - Düsseldorf

Škola Sprachcaffe Düsseldorf nabízí kurzy standardní a intenzivní němčiny pro dospělé. Nástupní termíny do kurzů probíhají po celý rok. Během kurzů škola nabízí řadu doplňkových aktivit. Studenti mohou poznávat krásy města Düsseldorfu a jeho okolí. Dále mohou navštívit muzea nebo jen tak vyrazit na procházku podél řeky. Mimo jiné také mohou navštívit další zajímavá německá města jako jsou Dortmund, Essen, Duisburg nebo Bonn.


Německo - Freiburg

1.

Sprachschule zum Ehrstein

Jazyková škola "zum Ehrstein" má všeobecně výbornou pověst v pořádání jazykových kurzů němčiny. Má také více jak deseti letou tradici. Škola nabízí standardní a intenzivní kurzy němčiny s nástupními termíny po celý rok. Dále nabízí kurzy a pobyty pro děti a mládež převážně jen v letních měsících. Zaměstnanci školy jsou vysoce kvalifikovaní. Mimo čas výuky škola pořádá jak sportovní tak i kulturní akce pro své studenty.


BCD Travel Czech Republic, s.r.o., Vinohradská 10, 120 00 Praha 2, IČ: 25122401 DIČ: CZ25122401