Zastoupení v 90 zemích světa, 1.300 poboček, 12.000 zaměstnanců ... to je BCD Travel.

Lokalita

Knihovna informací

Jazykový kurz si můžete objednat zcela online. Ihned po odeslání online přihlášky Vás budeme kontaktovat. Objednávku můžete provést samozřejmě také při osobní návštěvě kanceláře.

Pokud preferujete osobní konzultaci, navštivte naší nejbližší kancelář.

Nemáte čas nebo možnost navštívit nás osobně? Nevadí, svůj jazykový pobyt si můžete objednat online stejně snadno jako např. zájezd nebo letenku. S výběrem Vám rádi poradíme na naší informační lince.

Malta - St. Julians

1.

AM Language Studio

AM Language School byla založena roku 1987 a je také jednou ze zakladatelů organizace FELTOM. Škola je akreditována Ministerstvem školství a držitelem certifikátu ISO 9001. AM Language Studio nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé a kurzy pro děti a mládež. Škola pro své studenty připravuje pestrý program aktivit pro volný čas. Informace o všech aktivitách jsou umístěny na nástěnce vedle školní recepce. Studenti si mohou vybrat např. výlet do města Valetta, plavbu lodí do Modré laguny nebo barbeque na pláži.

2.

Clubclass Residential Language School

Clubclass Residental Language School byla založena roku 1999. Škola je akreditována Ministerstvem školství a je členem asociace FELTOM. Clubclass pro své studenty organizuje řadu mimoškolních aktivit pro každý měsíc, které si mohou studenti vybrat a rezervovat na recepci. Mezi tyto aktivity patří např. potápění a surfování. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé a kurzy pro děti a mládež.

3.

ETI - Executive Training Institute

Executive Training Institute je druhou společností jazykové školy ESE. Obě školy sídlí v téže budově v městské čtvrti Paceville v St. Julians. Škola ETI nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny, kurzy obchodní angličtiny a kurzy kombinované se sportovní aktivitou jako je golf. Nástupní termíny probíhají celý rok a kurzy jsou určené pro dospělé.

4.

Sprachcaffe Languages Plus - St. Julians

Tato škola pořádá kurzy angličtiny pro dospělé s nástupními termíny v průběhu celého roku. Dále také pořádá kurzy pro mládež v letních měsících. Během studia škola pořádá exkurze do muzeí, návštěvy trhů a určitě si prohlédnete i pláže. To jsou jen některé z mnoha skvělých aktivit, které jazyková škola pořádá. U kurzů pro mládež jsou půldenní a celodenní exkurze obsažené již v rámci balíčků a to dle délky pobytu.


Malta - Sliema

1.

Inlingua Malta

Jazyková škola Inlingua Malta pořádá kurzy pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Škola pořádá také kurzy pro děti a mládež. Nabízí kurzy standardní angličtiny, ale také kurzy zakončené mezinárodní zkouškou. Škola je akreditovaná pro pořádání kurzů Cambridge ESOL. Během kurzů škola nabízí mnoho různých aktivit. Můžete se účastnit exkurzí do muzeí nebo využít jiných poznávacích zájezdů za minimální příplatky. U kurzů pro děti a mládež jsou exkurze již obsaženy v rámci balíčku a to dle délky pobytu.

2.

LAL Malta (IELS Malta)

LAL Language Centres je škola, která pořádá kurzy pro dospělé a také kurzy pro děti a mládež s nástupními termíny v průběhu celého roku. Během kurzů škola nabízí řadu různých aktivit. Můžete se účastnit exkurzí do muzeí nebo využít jiných poznávacích zájezdů za minimální příplatky. U kurzů pro děti a mládež jsou exkurze již obsaženy v rámci balíčku a to dle délky pobytu.


Malta - St. Paul's Bay

1.

Sprachcaffe Languages Plus - St. Paul´s Bay

Tato škola pořádá kurzy pro dospělé a také kurzy pro mládež převážně jen v letních měsících. Během kurzů škola nabízí mnoho různých aktivit. Během studia se můžete účastnit exkurzí do muzeí nebo můžete navštívit místní trhy. U kurzů pro děti a mládež jsou exkurze již obsaženy v rámci balíčku a to dle délky pobytu. U kurzů s ubytováním ve školní rezidenci mohou studenti využít bazén.


Malta - Gozo - Ghajnsielem

1.

LAL Gozo (IELS Gozo)

LAL Gozo jazyková škola pořádá kurzy dospělé. Nabízí kurzy standardní angličtiny s nástupními termíny od dubna do listopadu. Během kurzů škola nabízí řadu různých aktivit. Studenti se mohou účastnit exkurzí do muzeí nebo využít jiných poznávacích zájezdů za minimální příplatky.


Malta - Gozo - Kercem

1.

Business English Language Schools (BELS)

Business English Language School (BELS) Gozo byla založena roku 1997 a je akreditována asociací IALC. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé. Nástupní termíny probíhají každé pondělí během celého roku. Škola BELS je ideálním místem pro ty, kteří chtějí studovat v klidném prostředí v jedné z nejkrásnějších oblastí na ostrově Gozo. Kromě kurzů angličtiny škola také připravuje řadu kulturních a společenských aktivit mezi které patří např. projížďka lodí kolem ostrova, potápění, surfování nebo exkurze do jednoho z nejstarších chrámů na světě Ggantija.


BCD Travel Czech Republic, s.r.o., Vinohradská 10, 120 00 Praha 2, IČ: 25122401 DIČ: CZ25122401