Zastoupení v 90 zemích světa, 1.300 poboček, 12.000 zaměstnanců ... to je BCD Travel.

Lokalita

Knihovna informací

Jazykový kurz si můžete objednat zcela online. Ihned po odeslání online přihlášky Vás budeme kontaktovat. Objednávku můžete provést samozřejmě také při osobní návštěvě kanceláře.

Pokud preferujete osobní konzultaci, navštivte naší nejbližší kancelář.

Nemáte čas nebo možnost navštívit nás osobně? Nevadí, svůj jazykový pobyt si můžete objednat online stejně snadno jako např. zájezd nebo letenku. S výběrem Vám rádi poradíme na naší informační lince.

Kanada - Vancouver

1.

Global Village - Vancouver

Global Village, Vancouver je součástí řetězce jazykových škol Global Village English Centres. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé. Nástupní termíny probíhají každé pondělí. Global Village Vancouver je také jedna z nejprestižnějších a nejoblíbenějších jazykových škol ve Vancouveru. Během kurzů se mohou studenti zúčastnit mimoškolních aktivit, které škola připravuje pro každý měsíc. Mezi tyto aktivity patří např. bowling, celodenní výlet do města Victoria nebo sportovní aktivity.

2.

Kaplan International College - Vancouver

Kaplan International College, Vancouver je akreditována asociací Languages Canada. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy pro dospělé. Kaplan ve Vancouveru pro své studenty připravuje mnoho mimoškolních aktivit pro každý měsíc, které jsou umístěny na nástěnce v informačním centru. Mezi tyto aktivity patří např. návštěva Vancouver Aquarium nebo Vancouver Art Gallery.

3.

SELC English Language Centres - Vancouver

SELC (Select English Language Centres) patří k mezinárodně uznávaným a zavedeným jazykovým školám. V roce 2012 nově otevřela pobočku také ve Vancouveru. Tato škola nabízí širokou škálu kurzů angličtiny pro dospělé s nástupními termíny během celého roku. Učitelé jsou kvalifikovaní a mají dlouholeté zkušenosti s výukou těchto kurzů. Ke všem studentům se snaží přistupovat individuálně. Jazyková škola SELC mimo jiné pro své studenty připravuje bohatý program volnočasových aktivit. Mezi tyto aktivity patří např. sportovní aktivity, filmové večery nebo výlet do nedalekých Rocky Mountains.

4.

Sprachcaffe Languages Plus - Vancouver

Sprachcaffe Vancouver nabízí standardní kurzy angličtiny pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Během kurzů se studenti mohou zúčastnit exkurzí do muzeí nebo do známého Vancouver Aquarium.Výlety a aktivity si můžete objednat za příznivé ceny na místě. Sprachcaffe Languages Plus ve Vancouveru je součástí celosvětového řetězce jazykových škol.

5.

Zoni Language Centers

Zoni Vancouver je součástí řetězce jazykových škol Zoni Language Centers s pobočkami v USA a Kanadě. První jazyková školy Zoni byla založena v roce 1991 v New Yorku. Škola využívá vlastní unikátní výukové materiály „Zoni English System Books“.


Kanada - Toronto

1.

Global Village - Toronto

Global Village, Toronto je součástí řetězce jazykových škol Global Village English Centres. Tato škola nabízí kurzy obchodní angličtiny pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Global Village v Torontu je akreditována organizací Languages Canada. Kromě kurzů angličtiny škola také připravuje doprovodný program na odpoledne a na víkendy. Aktivity jsou různé pro každý měsíc. Studenti si mohou vybrat např. výlety do okolních měst, sportovní aktivity nebo hudební festivaly.

2.

Kaplan International College - Toronto

Kaplan International College, Toronto je akreditována asociací Languages Canada. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy pro dospělé. Nástupní termíny jsou každé pondělí po celý rok. Kaplan v Torontu připravuje spoustu mimoškolních aktivit pro každý měsíc. Studenti tedy mohou využít např. výletu do Montrealu nebo navštívit blízkou Toronto Zoo.

3.

Sprachcaffe Languages Plus - Toronto

Sprachcaffe Toronto je součástí řetězce jazykových škol Sprachcaffe Sprachreisen. Sprachcaffe provozuje 23 kvalitních jazykových škol po celém světě. Tato škola nabízí standardní kurzy angličtiny pro dospělé a standardní kurzy angličtiny pro mládež. Budova se nachází nedaleko centra, v klidové čtvrti zvané ,,Old Town Toronto“. Škola organizuje výlety, které zahrnují prohlídky města a návštěvy muzeí jako je Royal Ontario Museum a Gardiner Museum.


Kanada - Calgary

1.

Global Village - Calgary

Global Village je akreditována organizací Languages Canada. Škola nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny. Nástupní termíny probíhají během celého roku. Global Village v Calgary je součástí řetězce jazykových škol Global Village English Centres. Škola pro své studenty připravuje pestrou nabídku doprovodných aktivit. K oblíbeným aktivitám organizovaných školou patří např. návštěva jednoho z nejznámějších kanadských festivalů Calgary Stampede nebo výlet do nedalekých Skalistých hor.

2.

Sprachcaffe Languages Plus - Calgary

Sprachcaffe provozuje 23 jazykových škol po celém světě. Jazyková škola Sprachcaffe Calgary nabízí standardní kurzy angličtiny pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Při studiu angličtiny se studenti mohou účastnit různých sportovních aktivit jako je lyžování, jízda na horském kole, rafting na divoké řece a jiných extrémních sportů. Stejně tak se studenti mohou účastnit exkurzí do muzeí a divadel nebo využít výletu do nedalekých Rocky Mountains.


Kanada - Victoria

1.

Global Village - Victoria

Global Village, Victoria je součástí řetězce jazykových škol Global Village English Centres. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé. Nástupní termíny probíhají během celého roku. Jazyková škola Global Village ve Victorii je ideálním místem pro ty, kteří hledají menší školu s přátelskou atmosférou. Škola nabízí svým studentům kompletní servis – studium, ubytování a mimoškolní aktivity. Mezi pestrý program aktivit patří např. golf, potápění nebo celodenní výlet do Vancouveru.

2.

Sprachcaffe Languages Plus - Victoria

Sprachcaffe Victoria nabízí standardní kurzy angličtiny pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Sprachcaffe provozuje 23 kvalitních jazykových škol po celém světě. Tato škola má velice pestrý mix studentů z celého světa a organizuje výlety do muzeí a divadel jako je Royal British Columbia Museum nebo do známé Victoria Bug Zoo.


Kanada - Montreal

1.

Sprachcaffe Languages Plus - Montreal

Sprachcaffe Montreal je součástí řetězce jazykových škol Sprachcaffe Sprachreisen. Sprachcaffe provozuje 23 kvalitních jazykových škol po celém světě. Tato škola nabízí standardní kurz angličtiny pro dospělé a standardní kurz angličtiny pro mládež. Studujte v druhém největším městě Kanady a v jednom z největších bilingválních měst světa.


Kanada - Ottawa

1.

Sprachcaffe Languages Plus - Ottawa

Tato škola nabízí standardní kurzy angličtiny pro dospělé po celý rok. Sprachcaffe provozuje 23 kvalitních jazykových škol po celém světě. Nabízí kvalitní ubytování v apartmánu či hostitelské rodině vzdálené pouhých 35 minut jízdy městskou hromadnou dopravou. Během kurzů se studenti mohou zúčastnit různých mimoškolních aktivit do divadel a muzeí jako je Canadian Museum of Nature.


BCD Travel Czech Republic, s.r.o., Vinohradská 10, 120 00 Praha 2, IČ: 25122401 DIČ: CZ25122401