Zastoupení v 90 zemích světa, 1.300 poboček, 12.000 zaměstnanců ... to je BCD Travel.

Lokalita

Knihovna informací

Jazykový kurz si můžete objednat zcela online. Ihned po odeslání online přihlášky Vás budeme kontaktovat. Objednávku můžete provést samozřejmě také při osobní návštěvě kanceláře.

Pokud preferujete osobní konzultaci, navštivte naší nejbližší kancelář.

Nemáte čas nebo možnost navštívit nás osobně? Nevadí, svůj jazykový pobyt si můžete objednat online stejně snadno jako např. zájezd nebo letenku. S výběrem Vám rádi poradíme na naší informační lince.

Itálie - Řím

1.

International House - Dilit Rome

DILIT IH Rome je součástí celosvětové organizace jazykových škol International House. Byla založena roku 1974 a patří mezi nejoblíbenější jazykové školy v Itálii. Tato škola nabízí standardní kurzy italštiny pro dospělé s nástupními termíny každé pondělí po celý rok. Studenti se také mohou zúčastnit exkurzí do muzeí a divadel, které škola organizuje pro každý týden.

2.

Scuola Leonardo da Vinci - Rome

Scuola Leonardo da Vinci nabízí standardní a intenzivní kurzy italštiny pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Tato škola má v Itálii pobočky i v jiných městech, kde pořádá své kurzy. Škola je úředně oprávněná poskytovat studium italštiny ministerstvem školství v Itálii a je držitelem certifikátu mezinárodní kvality ISO 9001:2000. Lekce italštiny zde vyučují jen tuzemští italští učitelé. Pro studenty jazyková škola pořádá různé aktivity a exkurze. Prohlídku města Říma škola pořádá zdarma.


Itálie - Florencie

1.

Scuola Leonardo da Vinci - Florence

Scuola Leonardo da Vinci nabízí standardní a intenzivní kurzy italštiny pro dospělé s nástupními termíny pro celý rok. Tato škola má v Itálii pobočky i v jiných městech, kde pořádá své kurzy. Škola je úředně oprávněná poskytovat studium italštiny ministerstvem školství v Itálii a je držitelem certifikátu mezinárodní kvality ISO 9001:2000.


Itálie - Benátky

1.

Istituto Venezia

Istituto Venezia byla založena v roce 1995 a je členem asociace ASILS. Tato škola nabízí intenzivní kurzy italštiny pro dospělé s nástupními termíny každé pondělí po celý rok. Škola pro své studenty připravuje řadu mimoškolních aktivit pro každý týden. Mezi tyto aktivity patří např. návštěva trhu Riatlo nebo výlet na pláž Lido.


Itálie - Janov

1.

A Door To Italy

A Door to Italy byla založena v roce 2002 a je akreditována asociací ASILS. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy italštiny pro dospělé a kurzy italštiny pro děti a mládež. Pro své studenty připravuje řadu mimoškolních aktivit. Mezi tyto aktivity patří např. exkurze do muzeí a divadel nebo prohlídka města s doprovodem učitelů.


Itálie - Milán

1.

Scuola Leonardo da Vinci - Milan

Scuola Leonardo da Vinci v Miláně nabízí standardní a intenzivní kurzy italštiny pro dospělé s nástupními termíny během celého roku. Tato škola má v Itálii pobočky i v jiných městech, kde pořádá své kurzy. Škola je úředně oprávněná poskytovat studium italštiny ministerstvem školství v Itálii a je držitelem certifikátu mezinárodní kvality ISO 9001:2000. Pro studenty jazyková škola pořádá různé aktivity a exkurze. Některé jsou zdarma, jiné za příplatek. Proto škola každý měsíc rozdává vlastní kalendář aktivit, kterých se mohou studenti účastnit.


Itálie - Siena

1.

Scuola Leonardo da Vinci - Siena

Scuola Leonardo da Vinci nabízí standardní a intenzivní kurzy italštiny pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Tato škola má v Itálii pobočky i v jiných městech, kde pořádá své kurzy. Škola je úředně oprávněná poskytovat studium italštiny ministerstvem školství v Itálii. Během kurzů škola pořádá různé aktivity a exkurze. Mezi ně patří prohlídka města Sieny jako nejkrásnějšího města Toskánska, ale také celodenní výlet do Montalcina za degustací světově známého vína Brunella.


Itálie - San Remo

1.

Omnilingua

Omnilingua byla založena roku 1999 ve městě San Remo. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy italštiny pro dospělé. Omnilingua je menší jazyková škola s individuálním přístupem ke všem studentům. Všechny učebny jsou omezeny na maximálně 9 studentů. Škola akreditována asociací ASILS. Kromě kurzů angličtiny se studenti mohou zúčastnit mimoškolních aktivit. Škola své studenty pravidelně informuje o všech aktivitách, které se konají každý měsíc. Mezi tyto aktivity patří např. tenis, golf, surfování nebo jízda na koni.


Itálie - Taormina

1.

Babilonia

Babilonia byla založena roku 1992 ve městě Taormina. Škola nabízí standardní a intenzivní kurzy italštiny pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Babilonia je akreditována italským ministerstvem školství a je také členem asociace ASILS. Během kurzů se mohou studenti zúčastnit aktivit, které škola připravuje pro každý měsíc. Některé jsou již zahrnuty v ceně kurzu. Mezi tyto aktivity patří např. golf, surfování, exkurze do muzeí a divadel nebo prohlídka města s doprovodem učitelů.


BCD Travel Czech Republic, s.r.o., Vinohradská 10, 120 00 Praha 2, IČ: 25122401 DIČ: CZ25122401