Zastoupení v 90 zemích světa, 1.300 poboček, 12.000 zaměstnanců ... to je BCD Travel.

Lokalita

Knihovna informací

Jazykový kurz si můžete objednat zcela online. Ihned po odeslání online přihlášky Vás budeme kontaktovat. Objednávku můžete provést samozřejmě také při osobní návštěvě kanceláře.

Pokud preferujete osobní konzultaci, navštivte naší nejbližší kancelář.

Nemáte čas nebo možnost navštívit nás osobně? Nevadí, svůj jazykový pobyt si můžete objednat online stejně snadno jako např. zájezd nebo letenku. S výběrem Vám rádi poradíme na naší informační lince.

Irsko - Dublin

1.

Emerald Cultural Institute

Emerald Cultural Institute byl založen roku 1986 a je držitelem certifikátu ISO9001:2000. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé a kurzy pro děti a mládež. Emerald Cultural Institute je také členem asociace Dublin Chamber of Commerce. Pro své studenty připravuje řadu mimoškolních aktivit pro volný čas. Některé z nich jsou již zahrnuty v ceně kurzu. Mezi tyto aktivity patří např. exkurze do muzeí a divadel nebo prohlídka města s doprovodem učitelů.

2.

Kaplan International College - Dublin

Kaplan International College, Dublin je součástí celosvětového řetězce jazykových škol Kaplan. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy pro dospělé s nástupními termíny každé pondělí. Během kurzů se mohou studenti zúčastnit mimoškolních aktivit, které škola připravuje pro každý měsíc. Mezi tyto aktivity patří např. hodiny irského tance, sportovní aktivity nebo návštěva muzea Leprechaun Museum.


Irsko - Galway

1.

Atlantic Language Galway

Atlantic Language Galway byla založena roku 1993 ve městě Galway. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé s nástupními termíny po celý rok. Škola také nabízí kurzy pro děti a mládež. Atlantic Language Galway je uznávaná irským ministerstvem školství a je také členem organizace ACELS. Škola organizuje řadu aktivit pro volný čas. Studenti si mohou vybrat např. karaoke, lekce irského tance nebo prohlídku města s doprovodem učitelů.

2.

Bridge Mills Galway Language Centre

Jazyková škola Galway Language Centre byla založena v roce 1987. Studenti mají možnost studovat v přátelské atmosféře s vysoce kvalifikovanými učiteli. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé a kurzy pro děti a mládež. Galway Language Centre je akreditována asociací ACELS. Škola pro své studenty organizuje řadu aktivit pro každý týden. Mezi tyto aktivity patří např. návštěva festivalů, plavba lodí, golf, tenis nebo bowling.


Irsko - Cork

1.

ACET / Cork Language Centre International

ACET (Active Centre of English Training) je renomovaná škola která nabízí kurzy standardní a intenzivní angličtiny. Nástupní termíny do kurzů probíhají každé pondělí po celý rok. Škola má tradici více než 38 let a kvalitu výuky na základě zkušeností stále zlepšuje. Jazyková škola v Corku je členem asociací EAQUALS, IALC, ale je také držitelem certifikátu kvality ISO 9001:2008.


Irsko - Naas

1.

Avanti Language Institute

Avanti Language Institute nabízí kurzy standardní angličtiny a kurzy angličtiny kombinované s golfem. Nástupní termíny do kurzů probíhají celý rok a kurzy jsou určené hlavně pro dospělé. Jedná se o malou školu s domácí atmosférou a profesionálním servisem. Škola je akreditovaná asociací ACELS a národním úřadem pro vzdělávání v Irsku.


Irsko - Limerick

1.

Limerick International Study Centre

Limerick International Study Centre nabízí intenzivní kurzy angličtiny pro dospělé. Nástupní termíny probíhají po celý rok. Kurzy jsou vyučovány kvalifikovanými učiteli s dlouholetou praxí v oblasti vzdělávání. Škola je akreditována asociací ACELS. Jedná se o menší jazykovou školu s přátelskou atmosférou. Škola také organizuje pro své studenty řadu aktivit pro volný čas. Mezi tyto aktivity patři např. golf, lekce irského tance nebo exkurze do muzeí a divadel.


BCD Travel Czech Republic, s.r.o., Vinohradská 10, 120 00 Praha 2, IČ: 25122401 DIČ: CZ25122401