Zastoupení v 90 zemích světa, 1.300 poboček, 12.000 zaměstnanců ... to je BCD Travel.

Lokalita

Knihovna informací

Jazykový kurz si můžete objednat zcela online. Ihned po odeslání online přihlášky Vás budeme kontaktovat. Objednávku můžete provést samozřejmě také při osobní návštěvě kanceláře.

Pokud preferujete osobní konzultaci, navštivte naší nejbližší kancelář.

Nemáte čas nebo možnost navštívit nás osobně? Nevadí, svůj jazykový pobyt si můžete objednat online stejně snadno jako např. zájezd nebo letenku. S výběrem Vám rádi poradíme na naší informační lince.

Francie - Paříž

1.

Accord French Language School

Accord French Language School byla založena roku 1988 a patří mezi nejlepší školy s výukou francouzštiny ve Francii. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy francouzštiny pro dospělé s nástupní termíny každé pondělí po celý rok. Škola pro své studenty připravuje řadu mimoškolních aktivit pro volný čas. Některé jsou zdarma a některé za poplatek. Mezi tyto aktivity patří např. exkurze do světoznámých muzeí a divadel, plavba lodí po řece Seině nebo návštěva hudebních festivalů.

2.

Sprachcaffe Languages Plus - Paris

Sprachcaffe Language Plus, Paris byla v roce 1986 akreditována The Ministry of Labor. Tato škola nabízí standardní kurzy francouzštiny pro dospělé a standardní kurzy francouzštiny pro mládež. Pořádá exkurze do muzeí a divadel jako je operní dům Paris Opera nebo muzeum The Orsay Museum. Mimo jiné také pořádá odpolední aktivity mezi které patří prohlídka města s doprovodem učitelů. Paříž je dnes jedním z předních světových kulturních center.


Francie - Montpellier

1.

Accent Francais

Jazyková škola Accent Francais byla založena v roce 1997 v Montpellier ve Francii. Tato škola nabízí standardní a intenzivní kurzy francouzštiny pro dospělé. Nástupní termíny probíhají každé pondělí po celý rok. Accent Francais je uznávaná francouzským Ministerstvem školství. Škola nabízí vysoce kvalitní výuku a individuální přístup ke všem studentům v příjemné a přátelské atmosféře. Škola také pro své studenty organizuje řadu aktivit pro volný čas. Aktivity jsou připravovány pro každý týden. Studenti si mohou vybrat např. piknik na pláži, bowling, stolní hry nebo exkurze do muzeí a divadel.


Francie - Lyon

1.

Lyon Bleu International

Lyon Bleu International je soukromá jazyková škola, která byla založena roku 1999. Nabízí intenzivní kurzy francouzštiny pro dospělé. Nástupní termíny probíhají každé pondělí po celý rok. Jazyková škola Lyon Bleu International se vyznačuje přátelskou atmosférou a kvalifikovanými učiteli. Lyon Bleu je certifikována francouzskou vládou a je také členem asociací IALC. Učitelé pro své studenty pravidelně připravují pestrý program aktivit pro volný čas.


Francie - Marseille

1.

Ecole Baraerlin Langues - Adel Provence

Ecole Baraerlin Langues byla založena roku 2007. Tato škola nabízí standardní kurzy francouzštiny pro dospělé s nástupními termíny během celého roku. Kurzy jsou vyučovány kvalifikovanými učiteli s dlouholetými zkušenostmi s výukou francouzského jazyka. Kromě kurzů francouzštiny se také mohou studenti zúčastnit mimoškolních aktivit, které škola pravidelně organizuje. Studenti si mohou vybrat např. exkurze do muzeí, tenis, lekce vaření nebo potápění.


Francie - Antibes

1.

Centre International D'Antibes

Centre International D'Antibes byla založena roku 1985. Tato škola nabízí standardní kurzy francouzštiny během celého roku. Učitelé jsou kvalifikováni s dlouholetými zkušenostmi v oblasti vzdělávání a mají individuální přístup ke všem studentům. Každý rok tato škola přivítá více než 5000 studentů z různých zemí. Během kurzů se studenti mohou zúčastnit mimoškolních aktivit, které učitelé připravují pro každý týden. Mezi některé aktivity patří např. cyklistika, potápění, volejbal nebo výlet do Monaca.


Francie - Nice

1.

Azurlingua

Jazyková škola Azurlingua byla založena roku 1990 ve Francii. Tato škola nabízí standardní kurzy francouzštiny pro dospělé a kurzy pro děti a mládež. Kurzy začínají každé pondělí po celý rok. Azurlingua je také členem asociace FIYTO a ALTO. Škola pro své studenty každý týden pořádá výlety a exkurze do města Nice a okolí. Studenti se tedy mohou zúčastnit např. výletu do Monaca a St. Tropez. Mezi další školní aktivity patří také např. potápění, windsurfing nebo návštěvy hudebních festivalů.


BCD Travel Czech Republic, s.r.o., Vinohradská 10, 120 00 Praha 2, IČ: 25122401 DIČ: CZ25122401