Zastoupení v 90 zemích světa, 1.300 poboček, 12.000 zaměstnanců ... to je BCD Travel.

Knihovna Informací

Knihovna Informací > Jak objednat kurz

Jak objednat kurz

 

 

Kde si můžete kurz objednat?

Navštivte osobně nejbližší kancelář a vyberte si svůj jazykový pobyt po poradě s našimi zkušenými konzultanty. Adresy našich kanceláří naleznete v kontaktech.

 

Svůj pobyt si můžete zajistit také zcela online. Vyberte si z nabídky svůj pobyt a vyplňte přihlášku prostřednictvím webového formuláře. Naši konzultanti Vás budou následně ihned kontaktovat a seznámí Vás s dalším postupem. Celý proces příprav Vašeho odjezdu od podání přihlášky, přes úhradu studia až po samotný odjezd, je rozdělen do několika kroků. Budete mile překvapeni jak snadné a přehledné může být zajištění Vašeho pobytu online.

 

 

Kdo si může kurz objednat?

Ke každé nabídce kurzu je připojena informace o věkové skupině účastníků. K dispozici jsou kurzy pro děti a mládež, pro osoby starší 16ti let nebo pro osoby starší 18ti let. U osob mladších 18ti let je zapotřebí souhlas jejich zákonných zástupců.

 

 

Kdy si můžete kurz objednat?

Čím dříve, tím lépe. Zejména v letním období bývají kurzy často vyprodané i několik měsíců dopředu. Jakmile podáte svou přihlášku, předáme ji vybrané jazykové škole v finálnímu potvrzení. Teprve po obdržení konfirmace od školy lze považovat přihlášku za platnou. Školy běžně potvrzují přihlášky do 1-3 pracovních dní. Přihlášky nelze podávat s předstihem kratším než 2 týdny před plánovaným zahájením studia.

 

 

Jak probíhá přihláška krok za krokem?

 

 

1. podání přihlášky na jazykový kurz

 

Přihlásit se můžete podáním přihlášky online nebo při osobní návštěvě, s výběrem vhodného kurzu Vám rádi pomůžeme.

 

 

 

 

2. potvrzení přihlášky jazykovou školou

 

Přihlášku předáme vybrané jazykové škole v zahraničí. Nyní vyčkáme, až škola potvrdí volnou kapacitu pro zvolený kurz, nástupní termín a případně také typ ubytování.

 

 

 

 

3. úhrada kurzu a podpis smlouvy

 

Jakmile jazyková škola přihlášku potvrdí, bude možné uzavřít smlouvu o zprostředkování a následně jazykové studium uhradit. Smlouvu a vyúčtování ve formě faktury obdržíte zároveň s potvrzením podané přihlášky.

 

 

 

 

4. doplňkové služby

 

Podle Vaší preference i zvolené destinace Vám rádi nabídneme letenky, jízdenky a cestovní pojištění za výhodné ceny. U zemí s vízovou povinností poskytneme potřebnou asistenci k jejich vyřízení.

 

 

 

 

5. informační balíček jazykové školy

 

Před odjezdem od nás obdržíte také informační balíček jazykové školy. Balíček je obvykle v anglickém jazyce a obsahuje praktické informace pro Váš pobyt. Jazykové školy do balíčku zahrnují nejčastěji informace o průběhu prvního dne ve škole, pravidla pro ubytování, otevírací dobu školy apod. Budete-li mít doplňující otázky, rádi Vám tyto zodpovíme, případně dopředu ověříme požadovanou informaci přímo v jazykové škole.

 

S jakýmikoliv dotazy se na nás samozřejmě obracejte kdykoliv během přípravy Vašeho odjezdu i během pobytu.

BCD Travel Czech Republic, s.r.o., Vinohradská 10, 120 00 Praha 2, IČ: 25122401 DIČ: CZ25122401